شرکت داده کاوان تصمیم یار به شماره ثبت: 576694 و شناسه ملی: 14009978163 در زمینه ارائه ، مشاوره و آموزش خدمات نرم افزاری به سازمان‌های دولتی و خصوصی فعالیت می‌نماید. شرکت داده کاوان تصمیم یار خدمات مختلف نرم افزاری ارائه می‌دهد که یکی از آنها “پلتکو” نام دارد که “پلتفرم یکپارچه سازی و مدیریت وب سرویس” می‌باشد.
شرکت ما با یاری خداوند منان، توسط چند کاشناسان ارشد حوزه فناوری اطلاعات که از نخبگان دانشگاه صنعتی شریف هستند با نگاه کارآفرینی و ایجاد محصولات با کیفیت در حوزه فناوری اطلاعات در کشور شروع به کار کرد.
ما جوانانی هستیم که دغدغه حل مشکلات کشور را در حوزه کاریمان و در حد توانمان داریم. روی ما حساب کنید

ارتباط با محافل علمی

تعامل با محافل علمی نظیر دانشگاه‌ها و پژوهشکده‌های تراز اول کشور به خصوص دانشگاه صنعتی شریف، سبب ارائه سطح بالایی از دانش روز دنیا به مشتریان شده است.

نیروی انسانی

همکاری مستقیم با بیش از پنجاه نیروی متخصص و کارآمد که بعضا جزء مهندسان نخبه کشور نیز هستند  سرمایه اصلی و مهم شرکت ما محسوب می‌شود.

گذرگاه سرویس سازمانی - پلتکو

مشتریان

خدمات تخصصی ما به صورت B2B و B2G ارائه می‌گردد. این خدمات به روش‌های پروژه ای ، آموزش و منتورینگ و مشاوره به سازمان‌های دولتی و خصوصی ارائه می‌شود.

انتقال دانش

ما علاوه بر آموزش‌های مرسوم استفاده از خدمات نرم افزاری ، آموزش و منتورینگ دانش اصلی طراحی و پیاده سازی خدمات نرم افزاری را به مشتریان ارائه می‌دهیم.

درباره پلتکو

بنا بر ارتباط خوب و مستمر هیئت مدیره شرکت پلتکو با دانشگاه صنعتی شریف و دانش مناسب در زمینه زیر ساخت نرم افزار سازمانی، در سال 1396 پروژه‌ای بنام پیاده سازی نرم افزار WSO2 برای یکی از سازمان‌های بزرگ دولتی به شرکت پلتکو ارائه گردید که طی زمان بندی مشخص شده به خوبی تحویل کارفرما گردید.

پس از آن با مشاهده‌ی چالش‌های گوناگون سازمان‌ها در خصوص یکپارچه‌سازی، نظارت، تحلیل و مدیریت بر وب‌سرویس‌ها و افزایش تجربه تیم فنی ما در این زمینه ، در سال 1397 ، شرکت پلتکو با رویکرد ارائه‌ی راه‌حل اساسی برای این چالش‌ها وارد فاز  توسعه شد.

پلتکو با بهره گیری از کارشناسان ارشد تیم فنی خود که از نخبگان دانشگاه صنعتی شریف می‌باشند با مطالعه بازار و نیاز‌ سنجی‌های انجام شده، با محوریت نرم افزار WSO2، پلتفرم جامع یکپارچه سازی و مدیریت وب سرویس را طراحی و پیاده سازی نمود و با اتصال و ادغام چند نرم افزار به یکدیگر یک پلتفرم کارآمد برای رفع نیاز یکپارچه سازی، نظارت، تحلیل و مدیریت وب سرویس ها پیاده سازی نمود.

در این پلتفرم تکنولوژی‌های قدیم و جدید مدیریت چرخه زندگی وب سرویس ادغام شده و به صورت یک خروجی واحد و کاملا شخصی سازی شده در اختیار سازمان‌ها قرار داده می‌شود.

  • تیم فنی نخبه و جوان
  • توانایی بالا در تحلیل و طراحی
  • مشاوره‌های تخصصی و کاربردی
  • مشاوره‌های تخصصی و کاربردی
  • ارائه قیمت‌های مناسب
  • ارائه پیشنهادات کاربردی
شرکت دانش بنیان پلتکو